Adresse

Besøks adresse:
Svennerudveien 34
2016 Frogner

Post adresse:
Svennerudveien 34
2016 Frogner

Telefon sentralbord: 46 93 91 00

E-post: weland@weland.no

Webmaster: webmaster@weland.no

Gå videre til kontaktskjema »

 

GPS-koordinater

WGS84 (desimaler)
Latitude: 60.02019
Lengdegrad: 11.07646

WGS84 (grader, minutter og sekunder)
Latitude: N 60º 1' 12.684"
Lengdegrad: E 11º 4' 35.256"

 

Ledelse

Knut Larsen
DAGLIG LEDER

Telefon: +47 99 21 91 31

E-post: knut.larsen@weland.no

Vcard: vCard

Mari Hedum
ADMINISTRASJONS-og SALGS MEDARBEIDER

Telefon: +47 99 21 91 36

E-post: mari.hedum@weland.no

Vcard: vCard

Stein Erik Sibbern
KS / IKT / HMS / MILJØ Leder

Telefon: +47 99 21 91 45

E-post: stein.sibbern@weland.no

Vcard: vCard

Joar Egner
MONTASJEANSVARLIG

Telefon: +47 48 15 62 51

E-post: joar.egner@weland.no

Vcard: vCard

Salg

Randi Wedaa
SALGSKONSULENT

Telefon: +47 99 21 91 30

E-post: randi.wedaa@weland.no

Vcard: vCard

Marianne Jensen
SALGSKONSULENT

Telefon: +47 93 09 67 39

E-post: marianne.jensen@weland.no

Vcard: vCard

Bjørn Soleim
SALGSKONSULENT

Telefon: +47 99 21 91 46

E-post: bjorn.soleim@weland.no

Vcard: vCard

Produktansvarlige

Tor Inge Skau
PRODUKTANSVARLIG Taksikring

Telefon: +47 99 21 91 27

E-post: tor.skau@weland.no

Vcard: vCard

Olav Fossmellem
PRODUKTANSVARLIG KABE MATTE

Telefon: +47 99 21 91 37

E-post: olav.fossmellem@weland.no

Vcard: vCard

Terje Slettvold
PRODUKTANSVARLIG Utemiljø

Telefon: +47 91 68 50 54

E-post: terje.slettvold@weland.no

Vcard: vCard

Prosjektsalg

John-Andrè Olsen
PROSJEKTSELGER

Telefon: +47 99 21 91 29

E-post: john-andre.olsen@weland.no

Vcard: vCard

Christoffer Syvertsen
PROSJEKTSELGER

Telefon: +47 99 21 91 33

E-post: christoffer.syvertsen@weland.no

Vcard: vCard

Tor-Arne Østlie
PROSJEKTSELGER

Telefon: +47 92 48 48 22

E-post: tor-arne.ostlie@weland.no

Vcard: vCard

Lager

Ronny Steinsvik
LAGERLEDER

Telefon: +47 99 21 91 38

E-post: ronny.steinsvik@weland.no

Vcard: vCard

Rene Bjerkestrand
LAGERMEDARBEIDER

Telefon: +47 99 21 91 28

E-post: rene.bjerkestrand@weland.no

Vcard: vCard

Jan Olav Berven
LAGERMEDARBEIDER

Telefon: +47 48 26 09 97

E-post: jan.olav.berven@weland.no

Vcard: vCard

MERK: Du har deaktivert JavaScript og / eller CSS. For denne siden skal fungere fullt krever at dette er aktivert.

Kontakt oss

Kontaktskjema

Informasjon

Vær vennlig å fylle ut skjemaet hvis du har en forespørsel til oss.

Felt markert med * er obligatoriske


Fyll inn både fornavn og etternavn.


Fyll inn din e-postadresse.


Kun tallene 0-9








Kun tallene 0-9

INFORMASJON SENDES. VENNLIGST VENT!